Witamy Państwa na naszej stronie,

Jesteśmy producentem kontenerów i pojemników na  odpady komunalne, przemysłowe, segregowane, gruz, złom, papier, materiały sypkie. Produkowane przez nas kontenery są zgodne z wymogami producentów urządzeń hakowych i bramowych oraz spełniają normy DIN, SFS, SIS i PN-EN.

Posiadamy własny park maszynowy oraz transport. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkowane przez nas kontenery bezpośrednio do odbiorców na terenie całej Polski i Europy w bardzo krótkich terminach.

Wykorzystywane przez naszą firmę materiały i komponenty do produkcji posiadają wymagane atesty oraz pochodzą od uznanych i cenionych polskich i europejskich producentów, posiadających wdrożone Systemy Zarządzania Jakością.

Nieustannie staramy się podnosić jakość i funkcjonalność naszych wyrobów. Inwestując w park maszynowy oraz kwalifikacje zawodowe naszych pracowników, aby nasze produkty sprostały coraz wyższym oczekiwaniom i wymaganiom jakie są obecnie stawiane przez użytkowników.

Produkujemy i dostarczamy kontenery na teren całej Polski oraz Niemiec, Belgii, Holandii i Ukrainy w większości stałych odbiorców, co świadczy o atrakcyjności oferty oraz uznaniu jakim cieszą się nasze wyroby u klientów

Zapraszamy do współpracy !!!